Топ

Жіноча трикотажна ночнушка брителька з 50 по 60 розмір арт.А-543
300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А 543
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нічні сорочки жіночі трикотажні, на тонких брителях.Розміри з 50 по 60.
Бавовна- 100%.Різних розмірів та різних кольорів.Можна замовити на гурт та роздріб.Кольорова гамма, може бути іншою.
Розміри напівобхват
50 ОГ-45см. Довжина-105см
52 ОГ-46см. Довжина-99см
54 ОГ-50см. Довжина-91см
56 ОГ-52см. Довжина-108см
58 ОГ-57см. Довжина-106см
60 ОГ-58см. Довжина-107см
!!!ВАЖЛИВО!!! Відправляємо тільки по ваших замірах!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина виробу | 105 см |
| Колір | Різні кольори |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Силует | Напівприлеглий |
| Склад | трикотаж |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Ширина виробу | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴




