
Комфортний та теплий костюм - худі на замку і джогери, розмір: 48-58
1 510 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М 850
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі спортивні, теплі костюми. Турецька тринитка на флісі. В упаковці 4 шт. можна різних кольорів. Колір: оливковий, хакі, білий, чорний, бежевий, сірий, світло-сірий, смарагдовий, електрик. Розмір: 44-46/48-50/52-54/56-58. Є роздріб.
Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри:
Розмір 1: 44-46
Об'єм грудей 120см, довжина по спинці 71см, об'єм бедер 100см, довжина 103см.
Розмір 2: 48-50
Об'єм грудей 126см, довжина по спинці 72см, об'єм бедер 106см, довжина 104см.
Розмір 3: 52-54
Об'єм грудей 132см, довжина по спинці 73см, об'єм бедер 112см, довжина 105см.
Розмір 4: 56-58
Об'єм грудей 140см, довжина по спинці 74см, об'єм бедер 120см, довжина 106см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Худі |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 74 см |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Костюм складається з | Штаны, кофта |
| Міжнародний розмір | 5XL-6XL |
| Низ | Штани |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Тип тканини | Трехнитка на флісі |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510 ₴









