Топ

Халат жіночий трикотажний "Купон" Норма з 48 по 58, батал з 60 по 64 розмір різних кольорів виробник Полтава Україна арт.А 6644
400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А 6644
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіночі літні трикотажні халати — "Купон" з коротким рукавом на блискавці, з кишенями, є поясок. Розміри — Норма з 48 по 58. Батал із 60 по 64 розмір.Кольори можуть бути різні. Виробник УКРАЇНА-Полтава.Можно замовити на опт або роздріб, вибравши свій розмір за таблицею.
| розмір | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| напів-обхват грудей (см.) | 50 | 52 | 54 | 56 | 57 | 60 |
| напів-обхват стегон (див.) | 54 | 56 | 59 | 62 | 63 | 65 |
| розмір | 60 | 62 | 64 | 66 |
|---|---|---|---|---|
| напів-обхват грудей (см.) | 62 | 64 | 65 | 68 |
| напів-обхват стегон (див.) | 68 | 70 | 72 | 74 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат відправляємо тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина виробу по спинці | 96 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина халата | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Літо |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴










