Топ

Халат жіночий трикотажний на блискавці без рукавів із кишенями Норма з 48 по 56 розмір виробництва Китай арт.S 307
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 307
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий трикотажний легкий халат прямого крою, без рукавів із кишенями, на блискавці, поясок, що зав'язується ззаду, регулює об'єм по талії, поділ і пройма — прикрашени оборкою.Норма з 48 до 56 розміру. Можна придбати ГУРТОМ — в упаковці 5 штук різного кольору та різного розміру або у роздріб, вибравши свій розмір за таблицею.
| розмір | напів-обхват грудей (см.) | напів-обхват стегон (див.) | довжина (см.) |
|---|---|---|---|
| L(48) | 60 | 65 | 107 |
| 2XL(50) | 62 | 66 | 109 |
| 3XL(52) | 64 | 67 | 111 |
| 4XL(54) | 66 | 70 | 112 |
| 5XL(56) | 68 | 71 | 112 |
Кольора в роздрiб — не вибираються, лише розмір.
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат у роздріб вiдаправляємо тільки за вашими вимірами!
Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 гривень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина виробу по спинці | 107 см |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | L |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 125 см |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Літо |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴







