Топ

Халат жіночий на блискавці короткий рукав трикотажна бавовна з 52/54 по 60/62 розмір Китай арт.А 156-1
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A 156-1
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий літній халат із однотонного бавовняного трикотажу. Прямий крій із коротким рукавом, поясок зав'язується ззаду, регулює об'єм по талії, кишені та лінія блискавки окантовані контрастною тканиною, ліф і поділ халата прикрашений квітковим малюнком. Розміри з 52 по 62. В упаковці 5 шт. різного кольору та різного розміру. Можна замовити гуртом або в роздріб, вибравши свій розмір за таблицею, наявність забарвлення уточнюйте на момент замовлення.
| Розмір | Напів-Обхват Груді (см.) | Довжина (см.) |
|---|---|---|
| 52/54 | 60 | 106 |
| 54/56 | 62 | 106 |
| 56/58 | 64 | 110 |
| 58/60 | 66 | 111 |
| 60/62 | 68 | 115 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Вiдправляємо халат в роздрiб тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина виробу по спинці | 106 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴

