Новинка

Халат жіночий трикотажний на блискавці без рукав з 58 по 66 розмір бавовна арт. S 308
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 308
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий легкий трикотажний халат на блискавці, пройма та поділ халата прикрашені оборкою, пояс зав'язується ззаду, регулюючи об'єм по лінії талії, дві кишені роблять модель зручною і практичною.Розміри Батал — з 58 по 66. Можна замовити ГУРТОМ — в упаковці 5 штук різного розміру та різного кольору або в роздріб вибравши розмір за таблицею, наявність кольорiв уточнюйте на момент замовлення.
| Розмір | Напів-Обхват Груді (см.) | Напів-Обхват стегон (см). | Довжина (см.) |
|---|---|---|---|
| 10(58) | 64 | 64 | 112 |
| 12(60) | 66 | 66 | 115 |
| 14(62) | 68 | 68 | 117 |
| 16(64) | 70 | 70 | 120 |
| 18(66) | 72 | 72 | 122 |
!!! ВАЖЛИВО!!! Халат вiдправляємо тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина виробу по спинці | 112 см |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Сезон | Літо |
| Склад | віскоза |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴





