Новинка

Халат жіночий трикотажний на блискавці без рукава з 58 по 66 розмір ботал виробництво Китай арт.S 76
440 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 76
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Халат жіночий трикотажний на блискавці без рукавів, лiнiю плеча прикриває оборочка, поясок регулює об'єм по лінії талії, з боків кишені, поділ халата прикрашає оборка. Серія Батал — розміри iз 58 по 66. Можно замовити Гуртом — в упаковці 5 штук різного кольору та різного розміру або в роздріб, вибравши розмір по таблиці. Кольора в роздріб не вибираються, лише розмір.
| Розмір | напів-обхват грудей (см.) | напів-обхват стегон (см.) | довжина(см.) |
|---|---|---|---|
| 10(58) | 63 | 68 | 109 |
| 12(60) | 65 | 70 | 114 |
| 14(62) | 68 | 72 | 117 |
| 16(64) | 70 | 75 | 118 |
| 18(66) | 74 | 79 | 120 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Відправка халату тільки за вашими вимірами.
Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина виробу по спинці | 109 см |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | 5XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват стегон | 136 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Сезон | Літо |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴


