Топ

Жіночий літній трикотажний сарафан на блискавці з 50 по 60 розмір бавовна100% арт.А-99
480 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А-99
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі літні трикотажні сарафани на блискавці з кишенями без рукавів середньої довжини, зроблені з полотна кулір.Це легка тканина виготовлена з бавовни, добре тягнеться завширшки та майже не тягнеться завдовжки, але водночас виріб не втрачає форму.Після прання в 40 градусів,не линяє, зберігаючи колір.
Замовити можна гуртом або роздріб, вибравши розмір за таблицею
Розміри — Норма з 50 по 60.
| розмір | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| обхват грудей (см.) | 104 | 108 | 1169 | 120 | 124 | 128 | |
| обхват стегон (см.) | 120 | 124 | 128 | 136 | 140 | 144 | |
| довжина халата (см.) | 94 | 100 | 106 | 110 | 113 | 114 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Вiдправляємо тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сарафан |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Довжина сукні | По коліно |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Літо |
| Склад | кулір |
| Стан | Новий |
| Стиль | Етнічний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Фігурний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Фасон сукні | Трапецієподібний |
| Шлейф | Ні |
| Основні | |
| Довжина виробу по спинці | 86 см |
| Силует | Трапецієподібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Наявність капюшона | Немає |
| Наявність пояса | Немає |
| Подарункове паковання | Да |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴





