Топ

Жіноча трикотажна нічна сорочка брителька 44 розмір арт.А-543
300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А 543
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нічні сорочки жіночі трикотажні, на тонких брителях. Розміри з 44 по 60. Кольори: рожевий, фіолетовий, м'ятний, оливковий. Матеріал - бавовна.
| Розмір | ОГ | ОС | Довж. |
| 44 | 86 | 98 | 95 |
| 46 | 88 | 100 | 95 |
| 48 | 90 | 102 | 96 |
| 50 | 92 | 104 | 96 |
| 52 | 96 | 108 | 97 |
| 54 | 100 | 112 | 98 |
| 56 | 104 | 116 | 100 |
| 58 | 108 | 120 | 102 |
| 60 | 112 | 124 | 104 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Колір | Рожевий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | трикотаж |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Довжина виробу | 96 см |
| Ширина виробу | 43 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



