Топ

Жіночий байковий халат на ґудзиках із кишенями розміри з 48 по 64 Полтавський трикотаж Арт-А 641
450 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А 641
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі байкові халати з довгим рукавом, два кармани. Має пояс. На гудзиках. Розмір з 48 по 64.Виробник Полтава Україна.
| РОЗМІР | ОБСЯГ ПО ГРУДЯХ(СМ) | ОБСЯГ СТЕГОН(СМ) | ДОВЖИНА ВИРОБУ(СМ) |
| 48 | 108 | 120 | 102 |
| 50 | 112 | 124 | 102 |
| 52 | 116 | 128 | 104 |
| 54 | 120 | 132 | 106 |
| 56 | 124 | 134 | 107 |
| 58 | 128 | 136 | 108 |
| 60 | 132 | 140 | 109 |
| 62 | 134 | 140 | 110 |
| 64 | 136 | 140 | 110 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | байка |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 102 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

