
Жіночий теплий байковий халат на гудзиках з кишенями Полтава з 46 по 64 розмір
440 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А 641
- +380 (97) 704-62-49Олена
Жіночі байкові халати з рукавом.Розмір з 46 по 64.Виробник Україна-Полтава.Можна замовити на гурт та роздріб.Пишіть в коментарях свої заміри,ми підберемо Вам розмір.
Кольорову гамму уточняйте на момент замовлення,колір може бути інший.
Розмірна таблиця напівобхват:
48-розмір:ОГ-52с.ОБ-56см.Рукав-54см.
Довжина виробу-101см.
50-розмір:ОГ-54см.ОБ-58см.Рукав-55см.
Довжина виробу-103см.
52-розмір:ОГ-56см.ОБ-60см.Рукав-56см.
Довжина виробу-105см.
54-розмір:ОГ-58см.ОБ-62см.Рукав-57см.
Довжина виробу-107см.
56-розмір:ОГ-60см.ОБ-64см.Рукав-57см.
Довжина виробу-107см.
58-розмір:ОГ-62см.ОБ-66см.Рукав-58см.
Довжина виробу-110см.
60-розмір:ОГ-64см.ОБ-68см.Рукав-58см.
Довжина виробу-110см.
62-розмір:ОГ-66см.ОБ-70см.Рукав-58см.
Довжина виробу-110см.
62-розмір:ОГ-66см.ОБ-70см.Рукав-58см.
Довжина виробу-110см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина виробу по спинці | 101 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 52 см |
| Обхват стегон | 56 см |
| Обхват талії | 54 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | байка |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Батист |
| Тип халата | Домашній |
- Ціна: 440 ₴










