Топ

Жіноча трикотажна нічна сорочка Рюш 48 розмір арт.А-546
350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А 546
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча трикотажна нічна сорочка з коротким рукавом Рюш з 48 по 72 розмір. Колір : фіолетовий, рожевий, блакитний.
| Розмір | ОГ | ОС | Довж. |
|---|---|---|---|
| 48 | 100 | 112 | 104 |
| 50 | 104 | 116 | 106 |
| 52 | 108 | 120 | 108 |
| 54 | 112 | 124 | 110 |
| 56 | 116 | 128 | 112 |
| 58 | 120 | 132 | 114 |
| 60 | 124 | 136 | 116 |
| 62 | 128 | 140 | 118 |
| 64 | 132 | 144 | 120 |
| 66 | 136 | 148 | 122 |
| 68 | 140 | 152 | 124 |
| 70 | 144 | 156 | 126 |
| 72 | 148 | 158 | 128 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Колір | Рожевий |
| Силует | Трапецієподібний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | трикотаж |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки |
| Фасон рукава | Короткий |
| Довжина виробу | 104 см |
| Ширина виробу | 108 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




