Топ

Жіноча нічна сорочка Бабуся з 48 по 62 розмір бавовна-100%арт.А-1080
165 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А 1080
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча трикотажна нічна сорочка- майка бабуся. Розмір З 48 по 62. Різного кольору та різних розмірів.Можна замовити на гурт та роздріб.
Розмірна сітка -напівобхват грудей:
48 ОГ-48см. Довжина-90см
50 ОГ-50см. Довжина-90см
52 ОГ-52см. Довжина-90см
54 ОГ-54см. Довжина-90см
56 ОГ-56см. Довжина-90см
58 ОГ-58см. Довжина-90см
60 ОГ-60см. Довжина-90см
62 ОГ-62см. Довжина-90см
!!!ВАЖЛИВО!!! Відправляємо тільки по ваших замірам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина виробу | 90 см |
| Колір | Різні кольори |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Оздоблення та прикраси | Кант з тканини |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Силует | Прямий |
| Склад | трикотаж |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Ширина виробу | 96 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴









