Топ

Піжама чоловіча трикотажна з 48 по 62 розмір бавовна 100% арт.ВА 48
600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ВА 48
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піжама чоловіча трикотажна.З 48 по 62 розмір.Можно замовити на гурт та роздріб, вибравши розмір на сайті. Виробництво Полтава Україна.
| Розмір кофти | Ширина кофти (см) | Довжина кофти (см) | Довжина рукава (см) |
| 48 | 54 | 71 | 64 |
| 50 | 57 | 73 | 65 |
| 52 | 60 | 75 | 67 |
| 54 | 62 | 78 | 68 |
| 56 | 65 | 82 | 70 |
| 58 | 66 | 84 | 72 |
| 60 | 67 | 87 | 74 |
| 62 | 68 | 90 | 76 |
| Розмір штанів | Ширина штанів на стегнах (см) | Довжина ноги (см) | Довжина штанів (см) |
| 48 | 54 | 74 | 106 |
| 50 | 55 | 74 | 106 |
| 52 | 56 | 75 | 108 |
| 54 | 58 | 76 | 108 |
| 56 | 60 | 77 | 110 |
| 58 | 61 | 77 | 112 |
| 60 | 62 | 77 | 112 |
| 62 | 62 | 77 | 112 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| В комплект входить | Штани, Кофта |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина крокового шва | 74 см |
| Колір | Синій |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴


