Новинка

Літній трикотажний халат ВОЛАН 48 розмір арт.А 645
520 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А 645
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі літні халати з трикотажу кулір, на блискавці.Рукавчик-коротенька оборочка, яка елегантно покриває плече, для зручності на халаті є дві кишені, поясом можна регулювати ширину по талії.
Розміри:
Норма з 48 по 60 розмір.
Ботал із 62 по 72 розмір.
| розмір | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| напів-обхват грудей (см.) | 54 | 56 | 58 | 60 | 62 | 64 | 66 |
| напів-обхват стегон (см) | 62 | 64 | 66 | 68 | 70 | 72 | 74 |
| Розмір | 62 | 64 | 66 | 68 | 70 | 72 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| напiв-обхват груди(см) | 68 | 70 | 72 | 74 | 76 | 78 |
| напів-обхват стегон (см.) | 76 | 78 | 80 | 82 | 84 | 86 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Довгий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 108 см |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Літо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴





