Топ

Піжама чоловіча трикотажна з 48 по 62 розмір кулірна бавовна 100% арт.А-60
680 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А-60
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча трикотажна піжама виробництва Україна.Кулір-це найтонша, легка та еластична трикотажна тканина,виготовлена з бавовняних ниток.В комплект входять комбінована кофта та штани.Розміри з 48 по 62. Замовити можна на гурт та роздріб, вибравши розмір за таблицею вимірів.
| Розмір Кофти | Ширина кофти (см) | довжина кофти (см) | Довжина рукава (см) |
|---|---|---|---|
| 48 | 58 | 70 | 70 |
| 50 | 60 | 70 | 70 |
| 52 | 62 | 72 | 72 |
| 54 | 64 | 72 | 72 |
| 56 | 66 | 74 | 74 |
| 58 | 68 | 74 | 74 |
| 60 | 70 | 76 | 76 |
| 62 | 72 | 76 | 76 |
| Розмір штанів | Ширина штанів на стегнах (см) | Довжина кроку (см) | Довжина штанів (см) |
|---|---|---|---|
| 48 | 50 | 76 | 106 |
| 50 | 52 | 76 | 106 |
| 52 | 54 | 74 | 108 |
| 54 | 56 | 74 | 108 |
| 56 | 58 | 76 | 110 |
| 58 | 60 | 76 | 110 |
| 60 | 62 | 78 | 112 |
| 62 | 64 | 78 | 112 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| В комплект входить | Штани, Кофта |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина крокового шва | 74 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | кулір |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴

