Топ

Жіночі гольфи в рубчик норма 42-48 тягнеться
300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VRV 920
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі теплі базові гольфи в рубчик під шию. В упаковці 5 шт. різних кольорів. Розмір один універсальний: 42-48, тягнеться. Є роздріб.
Заміри:
Обхват грудей: 80-100 см, довжина по спинці 52 см, довжина рукава 55 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Вид виробу | Гольф |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Рубчик |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Високий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 52 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴









