
Стильні оверсайз костюми з м"якенького велюру- кофта зі стійкою на затяжках та вільні джогери, розмір: 42-56
900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 966
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий стильний оверсайз костюм з м"якенького велюра. Кофта стійкою на затяжках та вільні джогери. Велюр на натуральній основі. В упаковці 4 шт. можна різних кольорів. Колір: чорний, графіт, синій, світло-сірий, баклажан. Розмір: 42-44/46-48/50-52/54-56. Є роздріб.
Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри: Кофта: обхват грудей/довжина виробу/довжина рукава від шиї:
42-44р-100/60/73, 46-48р-108/62/74, 50-52р-116/63/74, 54-56р-124/65/76
Штани: обхват талії в звичайному стані і розтягнутому/обхват стегон/довжина:
42-44р-66-90/100/100, 46-48р-68-92/108/102, 50-52р-70-96/116/104, 54-56р-74-100/124/106
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Застібка | Шнурівка, Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Костюм складається з | Штаны, Худи |
| Міжнародний розмір | 2XL-4XL |
| Низ | Штани |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип тканини | Велюр |
| Фасон вирізу горловини | Комір-стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴


