
Жіночий велюровий костюм із лампасами на змійці, розмір: 44-58
1 040 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М 936
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий велюровий костюм із лампасами — худі на змійці та джоггери. Велюр на натуральній основі. В упаковці 4 шт. різних кольорів. Колір: трав"яний, чорний, смарагдовий, баклажан, бірюзовий, графіт. Розмір: 44-46/48-50/52-54/56-58. Є роздріб.
Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри: Кофта: обхват грудей/довжина виробу/довжина рукава від шиї:
44-46р-108/66/71, 48-50р-116/68/73, 52-54р-124/71/75, 56-58р-132/73/76
Штани: обхват талії/обхват стегон/довжина:
44-46р-66/104/100, 48-50р-72/112/101, 52-54р-78/116/103, 56-58р-84/124/105
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Худі |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Костюм складається з | Штаны, Худи |
| Міжнародний розмір | 5XL-6XL |
| Низ | Штани |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 84 см |
| Оздоблення та прикраси | Лампаси |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Тип тканини | Велюр |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴




