Топ

Жіночий гольфик у рубчик із блискавкою, розмір один універсальний : 42-48 арт.VRV-288
280 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VRV 288
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий теплий гольфик у рубчик із блискавкою під шию. Фабричний Китай. В упаковці 5 шт. одного розміру, можна замовити різні забарвлення. Розмір один — універсальний: 42-48 (M-L). Є гурт та роздріб.
Заміри виробу в розкладеному вигляді/розтягнутому вигляді.
| Напівобхват Груді (см) |
Довжина по спинці (см) |
Довжина рукава (см) | Ширина по плечах (см) | Довжина блискавки (см) |
|---|---|---|---|---|
| 30/40 | 50 | 50 | 28/35 | 20 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Обхват грудей | 60 см |
| Вид виробу | Гольф |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Рубчик |
| Склад | АКРИЛ |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴






