
Жіночі утеплені велюрові костюми, розмір: 42-56
1 040 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М 941
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі теплі спортивні костюми. Тканина: велюр утепленний. В упаковці 4 шт. можна різних кольорів. Колір: чорний, мокко, сірий, фреза. Розмір: 42-44/46-48/50-52/54-56. Є роздріб. Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри: Кофта: обхват грудей/талія/довжина виробу/довжина рукава від шиї:
42-44р-100/94/65/70, 46-48р-118/98/66/72, 50-52р-124/102/68/74, 54-56р-132/112/70/77
Штани: обхват талії в звичайному стані і розтягнутому/обхват стегон/довжина:
42-44р-60-90/96/101, 46-48р-64-94/100/102, 50-52р-70-102/110/104, 54-56р-76-114/118/106
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Худі |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 77 см |
| Колір | Різні кольори |
| Костюм складається з | Штаны, Худи |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Низ | Штани |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Оздоблення та прикраси | Лампаси |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Тип тканини | Велюр |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴




