
Жіночий утеплений велюровий костюм на змійці, розмір: 42-56
1 080 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М 944
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий утеплений спортивний костюм, худі на змійці з джогерами. Тканина: велюр утеплений. В упаковці 4 шт. можна різних кольорів. Колір: чорний, фреза, сірий, мокко. Розмір: 42-44/46-48/50-52/54-56. Є роздріб. Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри: Кофта: обхват грудей/талія/довжина виробу/довжина рукава від шиї:
42-44р-100/96/65/70, 46-48р-108/98/66/71, 50-52р-116/104/68/72, 54-56р-128/116/70/74
Штани: обхват талії в звичайному стані і розтягнутому/обхват стегон/довжина:
42-44р-60-90/96/101, 46-48р-64-94/100/102, 50-52р-70-102/108/104, 54-56р-74-112/114/106
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Худі |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 74 см |
| Капюшон | Вшитий |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Низ | Штани |
| Оздоблення та прикраси | Лампаси |
| Регулювання обсягу | Талія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип тканини | Велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип костюма | Костюм-двойка |
| Костюм складається з | Худі, Штани |
| Обхват стегон | 114 см |
| Обхват груди | 128 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴





