Стильний жіночий костюм — вільні штани з кофтою ззаду подовжена. Тканина: двостороння ангора. В упаковці 4 шт. можна різних кольорів. Колір: мокко, хакі, чорний, білий, бежевий. Розмір: 42-44/46-48/50-52/54-56. Є роздріб.
Заміри: Кофта: обхват грудей/талія/довжина виробу спереду/довжина виробу ззаду/довжина рукава від шиї:
42-44р-120/110/60/64/71, 46-48р-128/116/64/68/72, 50-52р-136/124/68/72/74, 54-56р-142/132/70/74/76
Штани: обхват талії в звичайному стані і розтягнутому/обхват стегон/довжина:
42-44р-60-86/86/102, 46-48р-64-94/96/103, 50-52р-70-100/102/106, 54-56р-74-110/108/110
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Колір | Різні кольори |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Низ | Кюлоти |
| Обхват грудей | 142 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип тканини | Ангора |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴






