
Жіноча тепла кашемірова сорочка, розмір: 42-56
720 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М 959
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча стильна сорочка в клітку, ззаду подовжена. Турецький кашемір. В упаковці 4 шт. можна різних кольорів. Колір: червоний, чорний, бежевий, олива. Розмір: 42-44/46-48/50-52/54-56. Є роздріб. Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн
Виміри:
Рубашка: обхват грудей/обхват талії/довжина виробу спереду/довжинавиробу ззаду/довжина рукава від шиї:
42-44р -100/100/70/74/73
46-48р -108/108/72/76/74
50-52р -112/112/74/78/75
54-56р -120/120/76/80/76
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Всесезонний |
| Силует | Прямий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Тип тканини | Кашемір |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон піджаків і жакетів | Класичний піджак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴









