
Жіночий вельветовий костюм-двійка, розмір: 44-50
990 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М 960
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий вельветовий костюм, широкі штани та вільна сорочка на ґудзиках. В упаковці 4 шт. можна різних кольорів. Колір: електрик, мокко, чорний, графіт, блакитний, фреза, зелений. Розмір: 44/46/48/50. Є роздріб. Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри: Рубашка: обхват грудей/талія/довжина виробу спереду/довжина виробу ззаду/довжина рукава від шиї:
44р-96/96/70/75/75, 46р-100/100/71/76/76, 48р-104/104/72/77/77, 50р-108/108/73/78/78
Кюлоти: обхват талії в звичайному стані і розтягнутому/обхват стегон/довжина:
44р-58-78/96/105, 46р-62-82/100/106, 48р-66-86/104/107, 50р-70-88/108/108
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Сорочка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 78 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Різні кольори |
| Костюм складається з | Штани, Сорочка |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Низ | Штани |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип тканини | Вельвет |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴








