Топ

Жіночі майки-топ у рубчик з 42 по 48 розмір арт.М-977
220 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М 977
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Базові, укорочені топіки без рукава. Турецький рубчик. В упаковці 4 шт. можна різних кольорів. Колір: електрик, мокко, чорний, білий, трав'яний, блакитний, графіт, бежевий, малиновий, оранжевий. Розмір: 42-44 та 46-48. Є гурт та роздріб.
Заміри: обхват грудей/довжина виробу
Розмір 42-44: 68см/40см
Розмір 46-48: 76см/42см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Топ |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 40 см |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Колір | Білий |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват талії | 136 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Силует | Прилеглий |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Рубчик |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Ширина виробу | 68 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴










