Жіночий костюм оверсайз — широкі штани та блузка вільного крою. Тканина: Жатка. В пакованні 4 шт. можна різних кольорів. Колір: трав'яний, кораловий, малина, бірюза, моко, чорний, електрик, джинс, оливка, графіт. Розмір: 42-44/46-48/50-52/54-56. Є трояндина. Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри:
Блузка: обхват грудей/довжина виробу спереду/довжина виробу ззаду/довжина рукава від шиї:
42-44р: 108/65/70/55
46-48р: 116/67/72/56
50-52р: 124/69/74/58
54-56р: 132/72/77/61
Кюлоти: об'єм талії/об'єм стегон/довжина:
42-44р: 60/108/108
46-48р: 64/116/110
50-52р: 70/124/112
54-56р: 76/132/114
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Блузка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Колір | Різні кольори |
| Костюм складається з | Штаны, Блуза |
| Міжнародний розмір | 2XL-4XL |
| Низ | Кюлоти |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Тип | Діловий костюм |
| Тип тканини | Жатка |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴








