Жіночий однотонний костюм двійка. Оверсайз сорочка та джоггери. Тканина: Жатка. У упаковці 4 шт. можна різних кольорів. Колір: чорний, джинсовий, електрик, мокко, оливка, кораловий, графіт, бірюзовий, малина, трав'яний. Розмір: 44/46/48/50. Є роздріб. Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри:
Сорочка: об'єм грудей/довжина виробу спереду/довжина виробу ззаду/довжина рукава від шиї:
44р: 100/70/74/80
46р: 108/72/76/81
48р: 116/74/78/82
50р: 124/76/80/83
Джогери: об'єм талії/об'єм стегон/довжина:
44р: 60/100/102
46р: 64/108/103
48р: 68/116/104
50р: 72/124/105
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Сорочка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 83 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Різні кольори |
| Костюм складається з | Сорочка, Штаны |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Низ | Штани |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип | Діловий костюм |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип тканини | Жатка |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴










