
Жіночий літній костюм-двійка, розмір: 42-56
710 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М 803
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий базовий, літній костюм — оверсайз сорочка з коротким рукавом і кюлоти. Тканина: Жатка. У упаковці 4 шт. можна різних кольорів. Колір: бузковий, чорний, малиновий. Розмір: 42-44/46-48/50-52/54-56. Є роздріб. Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри: Рубашка: обхват грудей/довжина виробу:
42-44р-110/74, 46-48р-118/76, 50-52р-126/78, 54-56р-134/80
Кюлоти: обхват талії/обхват стегон/довжина:
42-44р-66/110/109, 46-48р-70/118/111, 50-52р-74/126/113, 54-56р-78/134/115
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Сорочка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Різні кольори |
| Костюм складається з | Штани, Сорочка |
| Міжнародний розмір | 2XL-4XL |
| Низ | Кюлоти |
| Обхват грудей | 134 см |
| Обхват стегон | 134 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип тканини | Жатка |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | До ліктя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴





