
Жіночий брючний костюм льон, розмір: 42-48
770 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М 823
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий костюм жіночий з натуральної тканини. Тканина: льон. У упаковці 4 шт. можна різних кольорів. Колір: смарагдовий, чорний, трав'яний, хакі, блакитний. Розмір: 42/44/46/48. Є роздріб. Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри: Блуза: обхват грудей/довжина виробу/довжина рукава від шиї:
42р-84/44/50, 44р-92/45/51, 46р-100/46/52, 48р-108/47/53
Кюлоти: обхват талії/обхват стегон/довжина:
42р-60/100/105, 44р-64/108/106, 46р-168/116/107, 48р-72/124/108
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Блузка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 53 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Колір | Різні кольори |
| Костюм складається з | Штани, Блуза |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Низ | Штани |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Тип | Діловий костюм |
| Тип застежки | Шнурки |
| Тип тканини | Льон |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Фасон рукава | Три чверті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴




