Жіночі літні шорти з лампасами. Тканина: льон. В упаковці 4 шт. можна різних кольорів. Колір: хакі, джинсовий, смарагдовий, чорний, трав'яний, айворі, блакитний. Розмір: 44/46/48/50. Є роздріб. Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри: об'єм талії/об'єм стегон/довжина:
44р: 60/100/49
46р: 66/106/50
48р: 72/112/51
50р: 78/118/52
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина шорт від лінії талії | 52 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Міжнародний розмір | XL-XXL |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки |
| Посадка | Завищена талія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Льон |
| Тип товару | Шорти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴







