
Жіночий літній костюм-двійка, розмір: 42-56
710 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М 838
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий літній костюм, футболка вільного крою та штани. Тканина: супер софт. В упаковці 4 шт. різних розмірів. Розмір: 42-44/46-48/50-52/54-56. Є роздріб. Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри: Футболка: обхват грудей/талія/довжина виробу:
42-44р-108/108/63, 46-48р-116/116/65, 50-52р-124/124/66, 54-56р-132/132/67
Штани: обхват талії/обхват стегон/довжина:
42-44р-66/108/107, 46-48р-72/116/108, 50-52р-78/124/109, 54-56р-84/132/110
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Футболка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Костюм складається з | Штани, Футболка |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Низ | Кюлоти |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Обхват талії | 84 см |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип тканини | Софт |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴


