Топ

Халат жіночий трикотажний молодіжний 46 розмір Полтавський трикотаж арт.С-134
460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: С-134
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі молодіжні трикотажні халати з коротким рукавом та без рукава на блискавці, з кишенями. Розміри — Норма з 46 по 60. Ботал із 60 по 64 розмір. Виробник УКРАЇНА-Полтава.
| розмір | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| напів-обхват грудей (см.) | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | 62 |
| напів-обхват стегон (див.) | 56 | 58 | 60 | 62 | 64 | 66 | 68 | 70 |
| довжина виробу | 90 | 90 | 92 | 92 | 94 | 94 | 96 | 96 |
| розмір | 62 | 64 | 66 | |
|---|---|---|---|---|
| напів-обхват грудей (см.) | 64 | 66 | 68 | |
| напів-обхват стегон (див.) | 72 | 74 | 76 | |
| довжина виробу | 98 | 98 | 98 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат відправляємо тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Короткий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 90 см |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Літо |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴


