Новинка

Літній жіночий трикотажний сарафан резинка 50 розмір кулір виробник Україна-Полтава арт.С-40
450 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: С-40
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літній легкий жіночий сарафан вільного крою, виготовлений із трикотажу- кулір.Це тонке трикотажне полотно зроблене зі 100% бавовни.Після прання 30-40 градусів не линяє й не деформується.
Має дві зручні бокові кишені.Та резинку в пройомі,що дає змогу виробу комфортно лягати під різний обєм грудей.
Розміри:
Норма з 50 по 60 розмiр.
| розмір | об'єм грудей(см) | об'єм стегон(см) | довжина виробу(см) |
|---|---|---|---|
| 50 | 100 | 128 | 96 |
| 52 | 104 | 132 | 98 |
| 54 | 108 | 138 | 100 |
| 56 | 112 | 140 | 102 |
| 58 | 116 | 144 | 104 |
| 60 | 118 | 150 | 104 |
Ботал з 62 по 68 розмір.
| розмір | об'єм грудей(см) | об'єм стегон(см) | довжина виробу(см) |
|---|---|---|---|
| 62 | 122 | 164 | 111 |
| 64 | 126 | 166 | 112 |
| 66 | 130 | 178 | 114 |
| 68 | 134 | 180 | 116 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Вiдправляємо сарафан тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Кулір |
| Фасон сукні | Трапецієподібний |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Брошка |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

