Топ

Халат жіночий Полтавський трикотаж з 50 по 70 розмір бавовна арт.А 542
480 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А 542
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі трикотажні халати "Двi кишені"- прямого крою, без коміра на блискавці з пояском, який зав'язується ззаду, надаючи силуету стрункості.Накладні кишені окантовані в контраст основи виробу.Трикотаж, з якого зроблений халат приємний на дотик, пiсля прання 30-40 градусів, не втрачає колір і не деформується.Розмір Норма — з 50 по 60.Ботал — з 62 по 70 розмір.Халати можливо замовити гуртом або в роздріб, вибравши розмір за таблицею.Кольорова гамма може бути іншою.На момент замовлення уточнюйте колір у менеджера.
| розмір | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| напів-обхват грудей (см.) | 58 | 60 | 62 | 64 | 66 | 68 |
| довжина (см) | 107 | 108 | 109 | 110 | 112 | 113 |
| розмір | 62 | 64 | 66 | 68 | 70 |
|---|---|---|---|---|---|
| напів-обхват грудей (см.) | 70 | 72 | 74 | 76 | 78 |
| довжина (см.) | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Відправка халата тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина виробу по спинці | 107 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Літо |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴










