Топ

Халат жіночий трикотажний "Дві кишені" 48 розмір бавовна арт.А 542
520 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А 542
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі трикотажні халати "Дві кишені"- прямого крою, без коміра на блискавці з пояском, який зав'язується ззаду,. Розмір: норма — з 48 по 60, ботал — з 62 по 66 розмір.
| розмір | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| напів-обхват грудей (см.) | 56 | 58 | 60 | 62 | 64 | 66 | 68 |
| довжина (см) | 102 | 104 | 106 | 108 | 110 | 111 | 112 |
| розмір | 62 | 64 | 66 |
|---|---|---|---|
| напів-обхват грудей (см.) | 70 | 72 | 74 |
| довжина (см.) | 114 | 115 | 116 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Відправка халата тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 102 см |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Літо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴




