Топ

Халат жіночий трикотажний на блискавці з 58 по 66 розмір бавовна арт.S 760
440 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 760
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Халат жіночий трикотажний на блискавці без рукав-ботал. Розмір із 58 до 66.Можно замовити на гурт та роздріб, вибравши розмір у таблиці.Гурт- в упаковці 5 штук різного кольору та різного розміру.Кольори не вибираються, лише розмір.
| розмір | напів-обхват грудей (см.) | напів-обхват стегон(см.) | довжина |
|---|---|---|---|
| 10(58) | 63 | 68 | 109 |
| 12(60) | 65 | 70 | 114 |
| 14(62) | 68 | 72 | 117 |
| 16(64) | 70 | 75 | 118 |
| 18(66) | 74 | 79 | 120 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Відправка тільки за вашими замірам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина виробу по спинці | 109 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват стегон | 136 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Сезон | Літо |
| Склад | віскоза |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴


