Новинка

Халат жіночий трикотажний на блискавці короткий рукав Батал з 58 по 66 розмір виробництва Китай арт.S 191
440 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 191
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літній трикотажний жіночий халат із короткими рукавами, вільного крою, з кишенями та пояском, що зав'язується ззаду, регулюючи об'єм талії. Розмір Батал з 58 по 66.В упаковці 5 штук різного кольору та різного розміру. Можно придбати гуртом або в роздріб, вибравши свій розмір за таблицею.
| Розмір | Напів-об'єм Груді (см.) | Довжина (см.) |
|---|---|---|
| 10(58) | 63 | 111 |
| 12(60) | 65 | 113 |
| 14(62) | 66 | 113 |
| 16(64) | 68 | 116 |
| 18(66) | 72 | 118 |
Кольори в роздріб не вибираються, тільки розмір.
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат вiдправляємо тільки за вашими вимірами!
Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина виробу по спинці | 111 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | 5XL-6XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 63 см |
| Обхват стегон | 63 см |
| Обхват талії | 63 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Сезон | Літо |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴





