Топ

Жіночий літній халат трикотажний на блискавці з 58 до 66 розміру бавовна арт.D 134
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: D 134
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Халат жіночий літній трикотаж на блискавці з кишенями та пояском, що регулює об'єм на талії. Розмір із 58 до 66. Можна замовити ГУРТОМ- в упаковці 5 штук різного кольору та різного розміру, або у роздріб, вибравши свій розмір по таблиці
| Розмір | напів-обхват груди(см.) | напів-обхват стегон (див.) | довжина (см.) |
|---|---|---|---|
| 56-58 | 60 | 65 | 108 |
| 58-60 | 62 | 67 | 108 |
| 60-62 | 64 | 69 | 110 |
| 62-64 | 66 | 71 | 111 |
| 64-66 | 68 | 73 | 113 |
У роздріб кольори не вибираються, тільки розмір.
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат вiдправляємо тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина виробу по спинці | 108 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Сезон | Літо |
| Склад | віскоза |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴




