Новинка

Халат жіночiй тркотажний на блискавці без рукав 50 розмір арт. М-176
430 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M-176
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Халат жіночiй бавовна ботал. Має дві кишені і пояс. Розмір: 50/52, 52/54, 54/56, 56/58, 58/60.
| Розмір | Напівобхват Груді | Довжина: |
|---|---|---|
| 50-52 | 60 | 109 |
| 52-54 | 64 | 111 |
| 54-56 | 66 | 112 |
| 56-58 | 68 | 112 |
| 58-60 | 70 | 114 |
!!!ВАЖНО!!! Вiдправляємо халат тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | віскоза |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 109 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Літо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴

