Топ

Халат літній трикотажний на блискавці без рукав 54 розмір арт. А-178
460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-178
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Халат жіночий трикотажний на блискавці без рукав. Має дві кишені і пояс. Розмір: 56, 58, 60, 62, 64.
| Розмір | Полу-обхват груди(см) | Напівобхват стегон (см) | Довжина (см) |
|---|---|---|---|
| 56 (10) | 63 | 68 | 109 |
| 58 (12) | 65 | 70 | 114 |
| 60 (14) | 68 | 72 | 117 |
| 62 (16) | 70 | 75 | 118 |
| 64 (18) | 74 | 79 | 120 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Відправка халату тільки за вашими замірам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 109 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Літо |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴

