Новинка

Халат жіночий трикотажний на блискавці без рукавів 60 розміру Узбекистан арт.D-124
520 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: D-124
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий трикотажний халат прямого крою, без рукавів.Застібається на блискавку, дві кишені та пояс. Розмір: 58, 60, 62, 64, 66, 66.
| Розмір | Напів-Обхват грудей (см.) | Довжина (см.) |
|---|---|---|
| 58 | 66 | 112 |
| 60 | 69 | 114 |
| 62 | 72 | 116 |
| 64 | 75 | 121 |
| 66 | 78 | 123 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Відсилання халата тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 135 см |
| Обхват стегон | 135 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 112 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Літо |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴

