Новинка

Халат жіночий трикотажний на блискавці 56 розмір арт.1590
460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1590
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий трикотажний жіночий халат на блискавці, поясок, що зав'язується ззаду, регулює об'єм по талії. Дві кишені. Розмір: 56/58, 58/60, 60/62, 62/64, 64/66.
| Розмір | Напів-Обхват Груді (см.) | Довжина (см.) |
|---|---|---|
| 56-58 | 60 | 110 |
| 58-60 | 62 | 112 |
| 60-62 | 64 | 115 |
| 62-64 | 66 | 117 |
| 64-66 | 70 | 119 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Вiдправляємо халат тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 110 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴





