Новинка

Халат жіночий трикотажний на блискавці 58 розмір арт.S-52
460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S-52
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Халат жіночий трикотажний на блискавці, з накладними кишенями та пояском, що зав'язується ззаду, регулюючи об'єм на талії. Розмір: 58, 60, 62, 64, 66.
| Розмір | Напівобхват грудей (см.) | Довжина (см.) |
|---|---|---|
| 10(58) | 68 | 110 |
| 12(60) | 70 | 111 |
| 14(62) | 72 | 116 |
| 16(64) | 74 | 118 |
| 18(66) | 76 | 120 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат вiдправляємо тільки за вашими замірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват талії | 136 см |
| Обхват стегон | 136 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна 100% |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 110 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴





