Топ

Жіночий літній трикотажний халат на блискавці 50 розмір Китай арт.S 47
430 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S-47
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літній жіночий халат із бавовняного трикотажу, дві кишені, пояс. Розмір: 50, 52, 54, 56, 58.
| Розмір | Напів-обхват Груді (см.) | Довжина (см.) |
|---|---|---|
| 50(XL) | 56 | 109 |
| 52(2XL) | 58 | 110 |
| 54(3XL) | 60 | 113 |
| 56(4XL) | 62 | 114 |
| 58(5XL) | 67 | 116 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат вiдправляємо тільки за вашими замірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 109 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴






