Топ

Нічна сорочка жіноча бавовна з 58 по 66 розмір арт.D 331
320 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: D 331
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нічна сорочка жіноча бавовна Китай. Розмір з 58 по 66 (10-18). В упаковці 5 штук різного кольору та розміру. Є гурт та роздріб.Кольорова гамма не вибирається, може бути різною.
Розміри:
56-58 ОГ-60 см. Довжина-114 см
58-60 ОГ-62 см. Довжина — 116 см
60-62 ОГ-64 см. Довжина-118 см
62-64 ОГ-66 см. Довжина — 120 см
64-66 ОГ-70см. Довжина — 122 см
!!!!ВАЖЛИВО!!! Відправляємо тільки по вашим замірам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56/58 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Колір | Різні кольори |
| Силует | Трапецієподібний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | віскоза |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Фасон рукава | Короткий |
| Довжина виробу | 114 см |
| Ширина виробу | 116 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴





