Топ

Жіночі велюрові домашні халати на блискавці з 48 по 58 розмір арт.А 1168
750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А 1168
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіночі домашні велюрові халати прямого крою — ідеальний вибір для прохолодного сезону.Велюрова тканина має приємну текстуру та добре зберігає тепло.Блискавка забезпечує легке застібання й розстібання, рукав у три чверті зручний у побуті, дані халати представлені в красивих модних кольорах.Розміри з 48 по 58.Можно замовити гуртом або в роздріб, вибравши розмір за таблицею, наявність кольора уточнюйте на момент замовлення.
| розмір | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| напів-обхват грудей (см.) | 55 | 60 | 62 | 63 | 65 | 67 |
| довжина (см.) | 109 | 109 | 108 | 111 | 112 | 113 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат вiдправляємо тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина виробу по спинці | 109 см |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | бавовна 80% поліестер 20% |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Велюр |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴










