Топ

Халат жіночий велюровий на ґудзиках з 50 по 58 розмір арт. S-2
440 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 2
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий домашній велюровий халат незамінна річ у холодний сезон.Дана модель халата на ґудзиках, прямого крою з пояском зав'язується ззаду, двi накладнi кишенi та рукав у три чверті роблять модель зручною в побуті.В упаковці 5 халатів різного кольору та різного розміру з 50 по 58.Можна замовити гуртом або в роздріб. вибравши свій розмір за таблицею.
| розмір | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 |
|---|---|---|---|---|---|
| напів-обхват грудей (см.) | 58 | 60 | 62 | 64 | 65 |
| довжина (см.) | 104 | 106 | 108 | 110 | 112 |
Вибравши розмір, уточніть наявність кольору.
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат вiдправляємо тільки за вашими вимірам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина виробу по спинці | 104 см |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | XS-L |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | бавовна 75% поліестер 20% |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Велюр |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴






