Новинка

Жіночий домашній велюровий халат на блискавці з 58 по 66 розмір арт.S 6
480 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 6
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий велюровий халат є улюбленим варіантом одягу для дому в холодну пору року.В цій моделі халата, прямого крою, передбачені поясок, що зав'язується ззаду, кишені, рукав у три чверті, що робить модель зручною та комфортною.В упаковці 5 штук різного кольору та різного розміру.Розміри Ботал з 58 по 66. Можна замовити гуртом або в роздріб, вибравши розмір за таблицею.
| розмір | 10(58) | 12(60) | 14(62) | 16(64) | 18(66) |
|---|---|---|---|---|---|
| обхват по грудях (см.) | 132 | 136 | 140 | 148 | 150 |
| довжина (см.) | 108 | 110 | 113 | 114 | 116 |
Вибравши свій розмір, уточнюйте наявність кольору на момент замовлення.
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат вiдправляємо тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина виробу по спинці | 108 см |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват стегон | 134 см |
| Обхват талії | 132 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | бавівна 75% поліестер 25% |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Велюр |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴







