Новинка

Жіночий домашній велюровий халат на блискавці без коміра з 50 по 58 розмір арт.S 12
440 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 12
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий хатній халат із велюру, якісний вибір у холодний сезон.Велюр дуже приємна на дотик тканина, виготовлена з бавовни з додаванням штучних волокон, після прання не дає зсідання й не змінює колір.Дана модель халата прямого крою, з пояском, який зав'язується ззаду, регулюючи ширину по талії, без коміра, рукав три чверті, з накладними кишенями.В упаковці 5 шт. різного розміру та різних забарвлень.Розміри з 50 по 58. Можна замовити гуртом або в роздріб. Вибравши свій розмір за таблицею.
| розмір | полу-обхват груди(см) | довжина (см.) |
|---|---|---|
| 50(XL) | 60 | 106 |
| 52(2XL) | 62 | 108 |
| 54(3XL) | 64 | 110 |
| 56(4XL) | 66 | 112 |
| 58(5XL) | 68 | 114 |
наявність забарвлення уточнюйте на момент замовлення.
!!!УВАЖНО!!! Халат вiдправляємо тільки по вашим замірам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина виробу по спинці | 106 см |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | бавова 75% поліестер 25% |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Велюр |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴






